www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečové brusle Mesmer Throne John Bolin V2, 47, 4x, 61

Oblíbený a kvalitní produkt Kolečové brusle Mesmer Throne John Bolin V2, 47, 4x, 61 od dodavatele s dobrým jménem Powerslide jednoduše seženete v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Aktuálně výhodně za 8 069 Kč. EAN: 4260726264742
Kolečové brusle Mesmer Throne John Bolin V2
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
8 069
Popis produktu

Oživení toho, co bylo považováno za ztracené.

S modelem Throne John Bolino společnost Mesmer znovu představuje aktualizovanou verzi klasické boty Throne se zvýšenou patou, zcela přepracovanou jednodílnou deskou na duši a zcela novou upravenou manžetou.

Díky těmto vylepšením a použití PEBAXu, zázračného materiálu určeného pro vysoce výkonné sportovní oblečení, který kombinuje dvě různé chemické látky (polyether a polyamid) na jedné kostře při zachování výkonnostních vlastností obou, jsou specifikace těchto bruslí všechno, jen ne staromódní.

Dalším prvenstvím v oboru jsou jednodílné desky na duši s vycpávkami s potiskem spolupráce s umělci, které se nacházejí na jejich spodní části. Pohodlí zaručuje vložka Mesmer Slayer od firmy MYFIT. Jednoduchý, téměř bezešvý design spolu s polstrováním z paměťové pěny a podšívkou z mikrovlákna snižuje tlakové body, zatímco podrážka s vlastním potiskem a dvojitou hustotou a PU tlumiče dotvářejí pocit z brusle.