Lapačka GSX Int

Lapačka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost lapačky malá, ale v... více informací »
Lapačka GSX Int
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost lapačky malá, ale v...

Lapačka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost lapačky malá, ale v seniorské lapačce se necítí a mají problémy se sevřením nebo je na ně lapačka příliš těžká. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme.
Tento velmi oblíbený produkt Lapačka GSX Int jde nakoupit prostě tu v oblíbené rubrice lapačky! Nyní můžete získat parádní kusy ve zmiňované rubrice za parádní cenu.

Tento výjimečný kus Lapačka GSX Int od přední značky Bauer jednoduše můžete získat na našich stránkách za báječnou cenu. Levně za cenu 4 099 Kč.