Lapačka GSX Jr

Tento kvalitní a žádaný produkt je k dispozici v pohodě na stránkách ve známé sekci lapačky. Nyní najdete oblíbené výrobky ve zmiňované... více informací »
Lapačka GSX Jr
Značka: Bauer
4 149 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní a žádaný produkt je k dispozici v pohodě na stránkách ve známé sekci lapačky. Nyní najdete oblíbené výrobky ve zmiňované...

Tento kvalitní a žádaný produkt je k dispozici v pohodě na stránkách ve známé sekci lapačky. Nyní najdete oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Juniorská lapačka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. Juniorská GSX lapačka byla nově navržena s větší chytací plochou oproti starším modelům naší značky. Tato změna byla provedena nejen za cílem pokrýt více místa, ale díky tomu mladý brankář snadněji sevře lapačku, tak aby mu nevypadl žádný puk. Díky tomuto designu a použitým materiálům se jedná o opravdu skvělou lapačku pro žákovské brankáře.

Kvalitní a levný produkt Lapačka GSX Jr od výrobce Bauer máte možnost nakoupit aktuálně na webu za parádní cenu! Stojí teď u nás 4 149 Kč.