Lapačka GSX Jr (MTO)

Tento akční a ve slevě produkt je dostupný bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci lapačky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky... více informací »
Lapačka GSX Jr (MTO)
Značka: Bauer
4 149 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě produkt je dostupný bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci lapačky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky...

Tento akční a ve slevě produkt je dostupný bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci lapačky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci!
BLK – černá NAV – tmavě modrá RED – červená Juniorská lapačka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. Juniorská GSX lapačka byla nově navržena s větší chytací plochou oproti starším modelům naší značky. Tato změna byla provedena nejen za cílem pokrýt více místa, ale díky tomu mladý brankář snadněji sevře lapačku, tak aby mu nevypadl žádný puk. Díky tomuto designu a použitým materiálům se jedná o opravdu skvělou lapačku pro žákovské brankáře.

Tento zlevněný výrobek Lapačka GSX Jr (MTO) od značky se zárukou kvality Bauer snadno můžete sehnat v naší nabídce v akci! V současnosti pořídíte za cenu 4 149 Kč.