Lapačka GSX Prodigy Yth

Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová... více informací »
Lapačka GSX Prodigy Yth
Značka: Bauer
2 069 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová...

Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. GSX lapačka pro nejmenší brankáře byla nově navržena s větší chytací plochou oproti starším modelům naší značky. Tato změna byla provedena nejen za cílem pokrýt více místa, ale díky tomu malý brankář snadněji sevře lapačku, tak aby mu nevypadl žádný puk. Díky tomuto designu a použitým materiálům se jedná o opravdu skvělou lapačku nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty co už nějakou dobu chytají, ale juniorská velikost je pro ně ještě velká.
Hodně žádaný produkt Lapačka GSX Prodigy Yth můžete nakoupit rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii lapačky! Připravili jsme parádní produkty z naší kategorie za internetové ceny!

Tento levný výrobek Lapačka GSX Prodigy Yth od naší známé značky Bauer máte možnost sehnat momentálně se slevou. V současnosti za 2 069 Kč.