Lapačka GSX Sr

Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o lapačce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v... více informací »
Lapačka GSX Sr
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o lapačce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v...

Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o lapačce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší lapačku na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první lapačku v seniorské velikosti. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. Hodně žádaný kus jde získat taky tu na stránkách v populární sekci lapačky. Podívejte se na unikátní produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu!

Tento zlevněný produkt Lapačka GSX Sr od značky s dlouholetou historií Bauer jednoduše můžete získat u nás nyní za extra cenu! Teď za akční cenu 4 499 Kč.