Lapačka GSX Sr (MTO)

Často hledaný produkt Lapačka GSX Sr (MTO) můžete pořídit prostě tady na webu umístěný v sekci lapačky. Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve... více informací »
Lapačka GSX Sr (MTO)
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Často hledaný produkt Lapačka GSX Sr (MTO) můžete pořídit prostě tady na webu umístěný v sekci lapačky. Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve...

Často hledaný produkt Lapačka GSX Sr (MTO) můžete pořídit prostě tady na webu umístěný v sekci lapačky. Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! BLK – černá NAV – tmavě modrá RED – červená Seniorská lapačka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o lapačce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší lapačku na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první lapačku v seniorské velikosti. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme.

Hodně žádaný kus Lapačka GSX Sr (MTO) od našeho výrobce Bauer jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Teď v akci 4 499 Kč.