Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr

Tento neodolatelný kus lze zakoupit ještě tady na našem webu umístěný v rubrice lokty! Podívejte se na oblíbené zboží ve zmiňované kategorii v... více informací »
Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Tento neodolatelný kus lze zakoupit ještě tady na našem webu umístěný v rubrice lokty! Podívejte se na oblíbené zboží ve zmiňované kategorii v...

Tento neodolatelný kus lze zakoupit ještě tady na našem webu umístěný v rubrice lokty! Podívejte se na oblíbené zboží ve zmiňované kategorii v akci.
Seniorské lokty Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Kromě profíků se budou vyjímat i ve výbavě hráčů naskakujících na led třikrát až čtyřikrát týdně. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.

Výjimečný a žádaný produkt Lokty Bauer Supreme Ultrasonic Sr od naší známé značky Bauer jednoduše získáte u nás opravdu výhodně! Právě teď za cenu 4 099 Kč.