Lokty Bauer X Yth

Kvalitní a oblíbený kus Lokty Bauer X Yth lze zakoupit zrovna tady na stránkách zařazený v sekci lokty! Prozkoumejte zcela nové produkty z této... více informací »
Lokty Bauer X Yth
Značka: Bauer
699 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a oblíbený kus Lokty Bauer X Yth lze zakoupit zrovna tady na stránkách zařazený v sekci lokty! Prozkoumejte zcela nové produkty z této...

Kvalitní a oblíbený kus Lokty Bauer X Yth lze zakoupit zrovna tady na stránkách zařazený v sekci lokty! Prozkoumejte zcela nové produkty z této populární kategorie za výborné peníze. Chrániče loktů Bauer X pro kategorii youth, dostupné ve třech velikostech a vylepšené oproti předchozím modelům. Jde o cenově dostupný model určený pro amatérské hráče, kteří si chodí zahrát hokej přibližně jednou až dvakrát týdně. Přesto neočekávejte obyčejné a nudné lokty. Bauer X vás překvapí hned několika vlastnostmi, a především na poměry této výkonnostní kategorie exkluzivním designem. Lokty Bauer X byly navržené tak, aby se v nich i hokejoví začátečníci cítili co nejvíc pohodlně. Samozřejmě při zachování maximální bezpečnosti, která je u amatérských hokejistů zvláště důležitá. Pokud si některý z nových modelů od Baueru kupujete poprvé, pak vás příjemně překvapí, jakou tyto lokty dávají hráči svobodu v pohyblivosti. Chrániče mají dělenou konstrukci a anatomicky tvarovaný chránič předloktí, který skvěle přiléhá k tělu a podpoří vás i při těch nejrychlejších pohybech. Kromě svěžích barev a celkového designového provedení se u loktů Bauer X těšte i na sublimovanou hydrofobní výstelku, která vás za každé situace udrží v suchu.

Výjimečný produkt Lokty Bauer X Yth od známé značky Bauer můžete dostat tady nyní ve výhodné akci. Zrovna nyní za cenu 699 Kč.