Lokty Supreme Ultrasonic Yth

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný... více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic Yth
Značka: Bauer
1 149 Kč
DO OBCHODU >
Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný...

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Bude se tak hodit všem hráčům na dětských či mládežnických úrovních. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.
Kvalitní a oblíbený výrobek Lokty Supreme Ultrasonic Yth dostanete ještě tu na stránkách v populární kategorii lokty! Nyní můžete získat akční výrobky z této oblíbené kategorie v akci.

Kvalitní a velmi žádaný kus Lokty Supreme Ultrasonic Yth od přední společnosti Bauer snadno seženete u nás právě opravdu výhodně. Zrovna nyní za cenu 1 149 Kč.