Lokty Vapor 2X Jr

Juniorské chrániče loktů Vapor 2X jsou určeny pro zkušené hráče. Nabízejí neomezenou pohyblivost, ochranu a komfort při hře díky lehkému... více informací »
Lokty Vapor 2X Jr
Značka: Bauer
1 599 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské chrániče loktů Vapor 2X jsou určeny pro zkušené hráče. Nabízejí neomezenou pohyblivost, ochranu a komfort při hře díky lehkému...

Juniorské chrániče loktů Vapor 2X jsou určeny pro zkušené hráče. Nabízejí neomezenou pohyblivost, ochranu a komfort při hře díky lehkému anatomickému trojdílnému chrániči, který je z HYPERLITE HD pěny. 360° chránič předloktí umožnuje hráči víceosé otáčivé pohyby ruky. Výstelka THERMO MAX PLUS byla navržena tak, aby hráče udržela v suchu a to díky vodoodpudivým a proti zápachovým vlastnostem. Seniorské velikosti najdete zde
Oblíbený a kvalitní výrobek máte možnost nakoupit mimo jiné tady na našem webu v oblíbené rubrice lokty! Získejte skvělé výrobky ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Tento kvalitní produkt Lokty Vapor 2X Jr od spolehlivé značky Bauer máte možnost najít právě ve slevě. V akci od 1 599 Kč.