Lokty Vapor 2X PRO Jr

Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí chrániče na trhu.... více informací »
Lokty Vapor 2X PRO Jr
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí chrániče na trhu....

Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí chrániče na trhu. Chrániče jsou vyrobeny z exkluzivního Curv® kompozitu, pěny HYPERLITE a chrání celou paži. Lokty skvěle sedí během pohybu a to díky ergonomickému trojdílnému chrániči. Výstelka Thermocore Liner skvělé odvádí vlhkost a nedrží se na ni nepříjemný zápach potu. Chránič neklade při pohybu žádný odpor a to díky Comfort Edge a Sleeve Fit bicepsu, které hladce kopírují pohyb ruky. Seniorské velikosti najdete zde. Unikátní a oblíbený produkt lze sehnat právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci lokty! Nyní můžete koupit ještě jiné kousky z této oblíbené rubriky za extra cenu!

Akční a ve slevě produkt Lokty Vapor 2X PRO Jr od známé společnosti Bauer lze nakoupit již dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 2 399 Kč.