Lokty Vapor 2X PRO Sr

Výjimečný a žádaný výrobek Lokty Vapor 2X PRO Sr lze pořídit právě zde na stránkách umístěný v rubrice lokty. Nyní koupíte ještě ostatní... více informací »
Lokty Vapor 2X PRO Sr
Značka: Bauer
2 959 Kč
DO OBCHODU >
Výjimečný a žádaný výrobek Lokty Vapor 2X PRO Sr lze pořídit právě zde na stránkách umístěný v rubrice lokty. Nyní koupíte ještě ostatní...

Výjimečný a žádaný výrobek Lokty Vapor 2X PRO Sr lze pořídit právě zde na stránkách umístěný v rubrice lokty. Nyní koupíte ještě ostatní výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci!
Seniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí chrániče na trhu. Chrániče jsou vyrobeny z exkluzivního Curv® kompozitu, pěny HYPERLITE a chrání celou paži. Lokty skvěle sedí během pohybu a to díky ergonomickému trojdílnému chrániči. Výstelka Thermocore Liner skvělé odvádí vlhkost a nedrží se na ni nepříjemný zápach potu. Chránič neklade při pohybu žádný odpor a to díky Comfort Edge a Sleeve Fit bicepsu, které hladce kopírují pohyb ruky. Juniorské velikosti najdete zde

Tento designový produkt Lokty Vapor 2X PRO Sr od populárního výrobce Bauer naleznete u nás až neuvěřitelně levně! Nyní za 2 959 Kč.