Lokty Vapor X2.9 Jr

Tento velmi žádaný produkt Lokty Vapor X2.9 Jr najdete v pohodě tu na našem webu v kategorii lokty! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené... více informací »
Lokty Vapor X2.9 Jr
Značka: Bauer
1 039 Kč
DO OBCHODU >
Tento velmi žádaný produkt Lokty Vapor X2.9 Jr najdete v pohodě tu na našem webu v kategorii lokty! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené...

Tento velmi žádaný produkt Lokty Vapor X2.9 Jr najdete v pohodě tu na našem webu v kategorii lokty! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online.
Juniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný chránič poskytuje skvělou rovnováhu mezi pohyblivostí, komfortem a ochranou, díky novým tvarům, které byly navrženy tak, aby se hýbali společně s hráčem a při tom zůstaly bezpečně připevněny na jeho ruce po celou hru. 360° chránič předloktí umožnuje hráči víceosé přirozené otáčivé pohyby ruky a výstelka THERMO MAX ho udrží v suchu a pohodlí díky vodoodpudivým vlastnostem. Seniorské velikosti najdete zde.

Tento kvalitní a žádaný kus Lokty Vapor X2.9 Jr od společnosti Bauer pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce v akci! Ceny již od 1 039 Kč.