Lokty Vapor X2.9 Sr

Seniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný... více informací »
Lokty Vapor X2.9 Sr
Značka: Bauer
1 439 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný...

Seniorské chrániče loktů Vapor X2.9 jsou cenově zajímavé chrániče, které skvěle sednou, chrání a jsou relativně velké. Navržený trojdílný chránič poskytuje skvělou rovnováhu mezi pohyblivostí, komfortem a ochranou, díky novým tvarům, které byly navrženy tak, aby se hýbali společně s hráčem a při tom zůstaly bezpečně připevněny na jeho ruce po celou hru. 360° chránič předloktí umožnuje hráči víceosé přirozené otáčivé pohyby ruky a výstelka THERMO MAX ho udrží v suchu a pohodlí díky vodoodpudivým vlastnostem. Juniorské velikosti najdete zde. Hodně prodávaný kousek je dostupný přímo tu na našich stránkách v oblíbené kategorii lokty. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této známé rubriky za super ceny!

Tento výjimečný produkt Lokty Vapor X2.9 Sr od dodavatele se skvělou pověstí Bauer jednoduše najdete u nás za skvělou cenu. Aktuálně za 1 439 Kč.