Maska G. 940 Jr

Juniorská brankářská maska Bauer 940 s certifikovanou mřížkou cat eye. Jde o jednu z nejlepších masek na trhu v kategorii pro poloprofesionální a... více informací »
Maska G. 940 Jr
Značka: Bauer
17 499 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská brankářská maska Bauer 940 s certifikovanou mřížkou cat eye. Jde o jednu z nejlepších masek na trhu v kategorii pro poloprofesionální a...

Juniorská brankářská maska Bauer 940 s certifikovanou mřížkou cat eye. Jde o jednu z nejlepších masek na trhu v kategorii pro poloprofesionální a hobby brankáře, čemuž odpovídají i použité technologie. Tento sklolaminátový model je ideální, pokud chcete kvalitní gólmanskou helmu, ale neplánujete investovat do nejdražších modelů. Skořepina masky 940 je vyrobená technologií Fiber Core, tedy ze směsi skelných vláken a kompozitu elitní úrovně – tento materiál zaručuje vynikající odolnost proti střelám i nárazům. Celkově maska poskytuje maximální ochranu. Z významných změn vás potěší nově optimalizovaný tvar masky a mřížky tak, aby brankář lépe viděl do stran a měl tak ještě lepší přehled o situaci kolem sebe. Stejně tak oceníte pohodlný zadní chránič hlavy. Pro lepší komfort návrháři přidali spandexový chránič brady, který se pohybuje směrem dolů a lépe tak na bradu padne. Spolehněte se také na Thermocore výstelku pro odvod vlhkosti a potu, a to i při nejnáročnějších výkonech. Unikátní produkt Maska G. 940 Jr lze sehnat v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice masky. Podívejte se na skvělé výrobky z této populární kategorie jednoduše online!

Tento velmi oblíbený produkt Maska G. 940 Jr od našeho známého výrobce Bauer můžete dostat právě dnes výhodně! Nyní můžete mít za 17 499 Kč.