Maska G. 950 Sr NC

Necertifikovaná verze masky 950 - mřížka s velkými oky - nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou, která má... více informací »
Maska G. 950 Sr NC
Značka: Bauer
20 499 Kč
DO OBCHODU >
Necertifikovaná verze masky 950 - mřížka s velkými oky - nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou, která má...

Necertifikovaná verze masky 950 – mřížka s velkými oky – nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou, která má větší otvory v oblasti očí. Je ideální pro gólmany chytající buď na hobby úrovni, nebo v některé z nižších soutěží. V této výkonnostní kategorii jde o špičkovou masku nabízející oproti předchozím modelům spoustu vylepšení. Tento model má ochrannou skořepinu Power Core, vyrobenou z kompozitu používaného u masek pro největší profíky. Vnitřní výstelka je pak z unikátního materiálu – XRD pěny, která zajišťuje nevídanou ochranu před nárazy pukem. Navíc odolá i nečekaným střetům se soupeřem. Odvod potu zajišťuje výstelka Thermocore, na masce 950 najdete i speciální větrací tunely pro odvod vlhkosti. Z praktických parametrů vám udělá radost tvar skeletu a mřížky, které jsou optimalizované pro co nejlepší výhled. Při chytání se budete celou dobu cítit komfortně, a to díky přidané ochranné pěně Poron do oblasti tváří i čela. Stejně tak úroveň pohodlí zvyšuje strečový spandexový chránič brady. Unikátní a oblíbený produkt Maska G. 950 Sr můžete koupit nyní tady na webu v oblíbené kategorii masky! Najděte si ještě jiné kousky z této známé sekce v bezva akci!

Velmi žádaný produkt Maska G. 950 Sr NC od značky s dlouholetou historií Bauer je k sehnání právě teď u nás za parádní cenu. Ceny od 20 499 Kč.