Maska G. Profile 940 X Jr

Juniorská maska Profile 940X je maska vhodná pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích s obvodem hlavy 530-570 mm. Popis jednotlivých... více informací »
Maska G. Profile 940 X Jr
Značka: Bauer
7 799 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská maska Profile 940X je maska vhodná pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích s obvodem hlavy 530-570 mm. Popis jednotlivých...

Juniorská maska Profile 940X je maska vhodná pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích s obvodem hlavy 530-570 mm. Popis jednotlivých komponent: skořepina ze speciálního polykarbonátu Lexan® EXL výstelka je tvořena extra měkkou pěnou VN pro zvýšenou absorpci nárazů mechanické přichycení výstelky na skořepině zvyšuje životnost masky zaoblená mřížka z nerezové oceli náhradní potítko a ochranný obal jsou k této masce zdarma Velmi žádaný produkt Maska G. Profile 940 X Jr jde nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii masky! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!

Designový produkt Maska G. Profile 940 X Jr od značky s tradicí a dobrou pověstí Bauer dostanete tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte za 7 799 Kč.