McKenney Betony McKenney XPG1 Pro SR, bílá-tmavě modrá, Senior, 35+2″

Často hledaný produkt McKenney Betony McKenney XPG1 Pro můžete nakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci brankářské betony. Vyhledejte si... více informací »
McKenney Betony McKenney XPG1 Pro SR
Značka: McKenney
26 249 Kč
DO OBCHODU >
Často hledaný produkt McKenney Betony McKenney XPG1 Pro můžete nakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci brankářské betony. Vyhledejte si...

Často hledaný produkt McKenney Betony McKenney XPG1 Pro můžete nakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci brankářské betony. Vyhledejte si jiné produkty z naší kategorie za super peníze! Betony McKenney XPG1 Pro SR –  jsou extrémně lehké betony pro nejvyšší úroveň, které jsou ručně šité přímo Kanadě.

Betony McKenney XPG1 Pro SR –  jsou extrémně lehké betony pro nejvyšší úroveň, které jsou ručně šité přímo Kanadě.

Popis:

  • Je to nejvyšší model, jsou opravdu lehké, ale skvěle je řešený i jejich interiér, který slouží pro maximální pohodlí a pocit.
  • Inteligentní systém popruhů zajistí, že beton bude držet přesně na místě, kde je potřeba.
  • Vázání na špičce betonu skvěle slouží při návratu z rozkleku zpět do postoje.
  • Betony  jsou extrémně lehké a také perfektně vyvážené, což ocení každý brankář zejména při přesunech od tyče k tyči a složitějších zákrocích.
  • Betony jsou vyrobeny s vnitřní konstrukcí CoreFlex LTE.
  • Je to skvělá volba za přijatelnou cenu.
Super výrobek McKenney Betony McKenney XPG1 Pro SR, bílá-tmavě modrá, Senior, 35+2" od značky se skvělou pověstí McKenney je k dispozici právě zde za super peníze! Výhodně za super cenu 26 249 Kč.