McKenney Brankářská vesta McKenney PS1 Pro YTH, Dětská, L

Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu. Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu. Technologie... více informací »
McKenney Brankářská vesta McKenney PS1 Pro YTH
Značka: McKenney
3 119 Kč
DO OBCHODU >
Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu. Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu. Technologie...

Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu.

Ručně vyrobená brankářská vesta pro maximální lehkost a mobilitu.

Technologie Shock Shield zajistí maximální ochranu v oblasti hrudníku. Odolná deska perfektně ztlumí všechny nárazy a bezpečně ochrání hrudník a ramena, a to především díky extra silné ochraně HD. Spodní flex panel pak nabízí důležitou ochranu břicha, ale hlavně dokonalou mobilitu.

Vesta je velmi lehká díky konstrukci Air-Knit a odolné 420 nylonové konstrukce.

Quick-Adjust je nastavitelný systém ramen s popruhy na suchý zip, díky kterému vesta padne každému brankáři.

Oblast loktů je vybavena vložkami z pěnového polštáře.

PFS – Precision Fit Strapping je systém pro rychloupínací boční spony pro precizní utažení vesty na všech potřebných místech.

Záda tvoří podložka pro chránič páteře.

Profesionální vesta za skvělou cenu, to je vesta Mckenney PS1 Pro!

 


Designový kousek McKenney Brankářská vesta McKenney PS1 lze pořídit bezprostředně tady na webu v populární rubrice brankářské vesty. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této populární sekce za super ceny.

Designový produkt McKenney Brankářská vesta McKenney PS1 Pro YTH, Dětská, L od značky s dobrým jménem McKenney můžete dostat aktuálně za outletovou cenu. V akci za 3 119 Kč.