McKenney Brankářské kalhoty McKenney PS1 Pro YTH, černá, Dětská, L

Tento oblíbený produkt můžete najít právě teď na webu umístěný v kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte nové kusy z této populární... více informací »
McKenney Brankářské kalhoty McKenney PS1 Pro YTH
Značka: McKenney
2 587 Kč
DO OBCHODU >
Tento oblíbený produkt můžete najít právě teď na webu umístěný v kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte nové kusy z této populární...

Tento oblíbený produkt můžete najít právě teď na webu umístěný v kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte nové kusy z této populární kategorie za akční cenu! Profesionální brankářské kalhoty McKenney PS1 Pro, které splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Profesionální brankářské kalhoty McKenney PS1 Pro, které splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Kalhoty jsou velmi lehké, pohodlné a především skvěle chrání. Konstrukce je vybavena stehenními vycpávkami, které zvyšují ochranu.

Celkově design je tvořen tak, aby zvýšil flexibilitu a výkon. Hlavní ochranu tvoří HD pěny, které bezpečně chrání před nejtvrdšími nárazy.

Vnější plášť je potažen High Tenacity nylonem pro tu největší odolnost.

O pohodlí se stará polyesterová podšívka Double Knit.

Velmi oblíbený kousek McKenney Brankářské kalhoty McKenney PS1 Pro YTH, černá, Dětská, L s osvědčenou značkou McKenney můžete pořídit zde teď právě za výborné peníze. Nyní lze objednat jen za 2 587 Kč.