Merco Overball Merco Gym 25cm, šedá

Pomůcka ke cvičení i rehabilitaci, z pružného PVC materiálu. Skvělý poměr kvality/ceny. Více barevných provedení. Overball Gym značky Merco je... více informací »
Merco Overball Merco Gym 25cm
Značka: Merco
55 Kč
DO OBCHODU >
Pomůcka ke cvičení i rehabilitaci, z pružného PVC materiálu. Skvělý poměr kvality/ceny. Více barevných provedení. Overball Gym značky Merco je...

Pomůcka ke cvičení i rehabilitaci, z pružného PVC materiálu. Skvělý poměr kvality/ceny. Více barevných provedení.

Overball Gym značky Merco je výbornou rehabilitační pomůckou a skvělým doplňkem pro fitness cvičení. Povrch míče je opatřen protiskluzovou úpravou pro snadnější a bezpečnější zacházení. Původně byl využíván pro dechová cvičení pro děti, dnes je však využíván univerzálně při fitness cvičení, terapeutických cvičeních nebo při józe. Stejně tak můžete overball využít jako šikovnou pomůcku při stanování, nebo na dlouhých cestách. Míč je k dostání v průměrech 20 a 25 cm a to hned v sedmi různých barevných provedeních.


Tento designový produkt Merco Overball Merco Gym 25cm, jde získat rovněž na webu v populární sekci hokejové doplňky. Nyní koupíte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu!

Tento oblíbený kousek Merco Overball Merco Gym 25cm, šedá od společnosti s dlouholetou tradicí Merco jde koupit v naší nabídce za výprodejovou cenu. Aktuálně za super cenu 55 Kč.