Merco Posilovací guma Mini Band Set

Tento žádaný produkt Merco Posilovací guma Mini máte možnost pořídit jednoduše na našich stránkách ve známé sekci hokejové doplňky. Nyní... více informací »
Merco Posilovací guma Mini Band Set
Značka: Merco
225 Kč
DO OBCHODU >
Tento žádaný produkt Merco Posilovací guma Mini máte možnost pořídit jednoduše na našich stránkách ve známé sekci hokejové doplňky. Nyní...

Tento žádaný produkt Merco Posilovací guma Mini máte možnost pořídit jednoduše na našich stránkách ve známé sekci hokejové doplňky. Nyní najdete další produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Praktická sada pěti odporových gum s různou tloušťkou pro efektivní posilování či rehabilitační cvičení. Včetně stahovacího obalu pro jednoduchou přepravu a uskladnění.

Buďte fit bez složitého nebo těžkého vybavení. Sada odporových gum Merco Mini Band Set je lehký, efektivní a všestranný posilovací nástroj, který můžete použít kdekoliv a kdykoliv. Odporové gumy Merco Mini Band jsou vhodné pro silový trénink v posilovně, protahovací cviky v domácích podmnínkách i rehabilitační cvičení ve zdravotnických zařízeních. Sada Merco Mini Band Set obsahuje pět latexových pásků s obvodovou délkou 50 cm a šířkou 5 cm, každý s jinou úrovní odporu, tak aby odpovídaly individuálním požadavkům každého uživatele na trénink nebo pro zvyšování intenzity Vašeho tréninku. Posilovací gumy Merco Mini Band jsou vyrobené ze zdravotně nezávadného, měkkého a na omak příjemného přírodního latexu a pro snažší identifikaci jsou barevně rozlišené. Bonusem celé sady je textilní obal se stahováním pro usnadnění přepravy a uskladnění. Z domácí tělocvičny až po profesionální sportovní kluby, všestranné posilovací gumy v sadě Merco Mini Band Set najdou využití opravdu všude.
zelená     – 500 x 50 x 0.4 mm
žlutá        – 500 x 50 x 0.6 mm
oranžová – 500 x 50 x 0.8 mm
fialová     – 500 x 50 x 1.0 mm
černá      – 500 x 50 x 1.2 mm

 

Tento vynikající produkt Merco Posilovací guma Mini Band Set od značky Merco pořídíte ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně stojí u nás 225 Kč.