Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New

Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant. Posilovací kolečko AB... více informací »
Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New
Značka: Merco
245 Kč
DO OBCHODU >
Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant. Posilovací kolečko AB...

Efektivní fitness pomůcka k posilování břišních svalů a formování horních i dolních končetin. Více barevných variant.

Posilovací kolečko AB Roller Pro New značky Sedco je efektivní pomůcka k posilování břišních svalů, pomáhá formovat paže, břicho, nohy, boky a záda. Kolečko je ideální pro domácí posilovny a je vhodné pro téměř všechny věkové kategorie. Posilovací kolečko AB Roller Pro New je vyrobené z odolného plastu s kovovou středovou osou a plastovými madly. Samotné kolečko má hmotnost přibližně 0,62 kg, průměr kolečka je 18 cm a šířka 5,5 cm, madla jsou dlouhá 15,5 cm s průměrem 3 cm. Kolečko rychle složíte i rozložíte během pár vteřin dle potřeby a budete tak vždy rychle připraveni na váš trénink.

Zajímavý kus Merco Posilovací kolečko AB Roller Pro New od značky s dobrým jménem Merco snadno seženete momentálně na webu za rozumné peníze! Ve skvělé akci za 245 Kč.