NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE

Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou... více informací »
NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE
Značka: Bauer
25 399 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou...

Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou nízkou hmotností, komfortem i výbornou ochranou. Maska NME One je dokonale lehká díky pěně DCT v korunce masky, která zároveň spolehlivě chrání hlavu a odvádí pot. Systém SAW v kování mřížky pak skvěle pohlcuje nárazy puku, gólmani tak jsou při střelách soupeřů v bezpečí. Pocit pohodlí vám poskytne pěna PORON v oblasti tváří a také potítko Thermocore Zero. Pomocí elastického strečového pásku pod chráničem brady si hlavu nastavíte tak, jak potřebujete. Zásluhou nového tvaru mřížky se těšte i na lepší výhled, obličej je v masce blíž mřížce. Tato maska se pyšní i vysokou odolností, skořepinu má totiž vyrobenou metodou ACL, který chrání před silnými nárazy puku. Zesílená vrstva v oblasti brady zabraňuje odštípnutí kousků masky při tvrdých střelách. Akční výrobek NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE můžete sehnat právě tady na stránkách v sekci uncategorized. Mrkněte na ještě ostatní kusy ve zmíněné kategorii za super cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Tento levný kus NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE od předního výrobce Bauer snadno můžete získat zde teď extra výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 25 399 Kč.