www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Plexi Hejduk Proline vypouklé Fólie, MHX

Tento velmi oblíbený kousek Plexi Hejduk Proline vypouklé Fólie, MHX od této skvělé značky Hejduk můžete nakoupit aktuálně za mimořádně nízkou cenu! Nabídka od 1 199 Kč.
Plexi Hejduk Proline vypouklé Fólie
DO OBCHODU >
Značka: Hejduk
1 199
Popis produktu

Plexi Hejduk Proline je populární model vypouklého plexi s Antiscratch (proti poškrábání) a Antifog (nemlžící) technologií. Jedná se o plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážené do celého světa a používané v nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Plexi Hejduk Proline-   populární model vypouklého plexi s Antiscratch (proti poškrábání) a Antifog (nemlžící) technologií. Jedná se o plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážené do celého světa a používané v nejvyšších soutěžích a národních týmech. 

Popis :

  • Přesně vypouklé hokejové plexi Hejduk.
  • Vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu na opticky dokonalém tvaru, který zaručuje dokonalé optické vlastnosti.
  • Vybaveno ochranými vrstvami proti zamlžování (Antifog) a poškrábání (Antiscratch).
  • Dodávané ve fólii s montážní sadou, která obsahuje distanční podložkyčistící emulzy a hadřík.
  • Plexi je kompatibilní se všemi druhy přileb.
  • Samozřejmostí je Certifikát CE

Možnosti tvaru Proline plexi :

MH100  –  na středu 8cm, v nejširším místě 9cm MH200 – na středu 8,5 cm,  v nejširším místě 8,8 cm MH300 na středu 7,2 cm, v nejširším místě 9,2 cm MH400 – na středu 10 cm, MH500 – na středu 8,4 cm MH600 – 7,1 cm, v nejširším místě 9,2 cm, MH700 – na středu 7,8 cm, v nejširším místě 7,8 cm MH800 – na středu 8,3 cm, v nejširším místě 9,2 cm, MH990 – na středu 8,3 cm, v nejširším místě 9,5 cm , MHX na středu 7 cm, v nejširším místě 7 cm.

O plexi Hejduk 

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Nevíte si rady jak vybrat plexi ? Pro pomoc s výběrem klikněte zde