www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Plexi Hejduk Proline vypouklé, MH500

Tento výjimečný produkt Plexi Hejduk Proline vypouklé, MH500 od odblíbeného výrobce Hejduk máte možnost sehnat zde za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 299 Kč. EAN: 8595238250058
Plexi Hejduk Proline vypouklé
DO OBCHODU >
Značka: Hejduk
1 299
Popis produktu

Plexi Hejduk Proline je populární model vypouklého plexi s Antiscratch (proti poškrábání) a Antifog (nemlžící) technologií. Jedná se o plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážené do celého světa a používané v nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Plexi Hejduk Proline – populární model vypouklého plexi s Antiscratch (proti poškrábání) a Antifog (nemlžící) technologií. Jedná se o plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážené do celého světa a používané v nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Popis :

  • Přesně vypouklé hokejové plexi Hejduk.
  • Vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu na opticky dokonalém tvaru, který zaručuje dokonalé optické vlastnosti.
  • Vybaveno ochranými vrstvami proti zamlžování (Antifog) a poškrábání (Antiscratch).
  • V krabičce se náchází montážní sada, která obsahuje distanční podložky, čistící roztok a hadřík.
  • Plexi je kompatibilní se všemi druhy přileb.
  • Samozřejmostí je Certifikát CE.

Možnosti tvaru Proline plexi :

MH100  –  na středu 8cm, v nejširším místě 9cm MH200 – na středu 8,5 cm,  v nejširším místě 8,8 cm MH300 na středu 7,2 cm, v nejširším místě 9,2 cm MH400 – na středu 10 cm, MH500 – na středu 8,4 cm MH600 – 7,1 cm, v nejširším místě 9,2 cm, MH700 – na středu 7,8 cm, v nejširším místě 7,8 cm MH800 – na středu 8,3 cm, v nejširším místě 9,2 cm, MH990 – na středu 8,3 cm, v nejširším místě 9,5 cm , MHX na středu 7 cm, v nejširším místě 7 cm.

O plexi Hejduk 

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Nevíte si rady jak vybrat plexi ? Pro pomoc s výběrem klikněte zde