www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Plexi Hejduk Standard vypouklé, MH990

Hodně žádaný výrobek Plexi Hejduk Standard vypouklé, MH990 od značky s dlouholetou historií Hejduk jednoduše získáte právě teď v naší nabídce za super peníze! Levně za 849 Kč. EAN: 8595238201067
Plexi Hejduk Standard vypouklé
DO OBCHODU >
Značka: Hejduk
849
Popis produktu

Plexi Hejduk Standard je rovnoměrně vypouklé hokejové plexi. Plexi je určeno pro rekreační hráče.

Plexi Hejduk Standard je rovnoměrně vypouklé hokejové plexi, které je určeno pro rekreační hráče.

Plexi je dodávané v krabičce s montažní sadou.

Popis :

  • Přesné vypouklé hokejové plexi Hejduk.
  • Vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu na opticky dokonalém tvaru, který zaručuje optickou čistotu.
  • Montážní sada obsahuje distanční podložky v balení.
  • Kompatibilní se všemi typy hokejových přileb.
  • Certifikát CE

Možnosti tvaru Hejduk Standart vypouklé :

MH100 – na středu 8 cm, v nejširším místě 9 cm, MH200 – na středu 8 cm, v nejširším místě 8,8 cm MH300 – na středu 7,2, v nejširším místě 9,2 MH400 – na středu 10 cm, v nejširším místě 10 cm MH500 – na středu 8,4 cm, v nejširším místě 8,4 cm MH600 – na středu 7,1 cm, v nejširším místě 9,2 MH700 – na středu 7,8, v nejširším místě 7,8 MH800 – na středu 8,3 cm, v nejširším místě 9,2 cm MH990 – na středu 7cm, v nejširším místě 7 cm, MHX – na středu 7cm, v nejširším místě 7 cm.

 

O plexi Hejduk 

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Nevíte si rady jak vybrat plexi ? Pro pomoc s výběrem klikněte zde