Potent Hockey Balónek Smart Ball, bílá

Smart Ball je dvoudílný míček s velmi nízkým odskokem, to dělá z tohoto míčku jedinečnou tréninkovou pomůcku, která imituje přesný pocit puku... více informací »
Potent Hockey Balónek Smart Ball
Značka: Potent Hockey
199 Kč
DO OBCHODU >
Smart Ball je dvoudílný míček s velmi nízkým odskokem, to dělá z tohoto míčku jedinečnou tréninkovou pomůcku, která imituje přesný pocit puku...

Smart Ball je dvoudílný míček s velmi nízkým odskokem, to dělá z tohoto míčku jedinečnou tréninkovou pomůcku, která imituje přesný pocit puku pro lední hokej.? Trénujte rychlé ruce a kontrolu puku pomocí těch nejlepších pomůcek.

Míček má průměr stanoven tak, aby se při tréninku dotýkal hokejky přesně ve stejné výšce jako puk. Máte tak opravdu pocit, že máte na hokejce puk. Tréninkové míčky Smart Balls jsou oblíbenou pomůckou pro trénink stickhandlingu a práce rychlých rukou. Míček je o něco lehčí než puk, nižší hmotnost se však kompenzuje nerovnostmi a třením povrchu, na kterém trénujete. Díky nižším odskokům s míčkem Smart Ball můžete trénovat téměř kdekoliv.

  • nízký odskok
  • kontakt s hokejkou ve stejné výšce jako hokejový puk
  • výběr z několika barevných variant

 

Ve slevě produkt Potent Hockey Balónek Smart Ball, bílá můžete sehnat ještě tady u nás zařazený v sekci hokejové doplňky! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

Kvalitní produkt Potent Hockey Balónek Smart Ball, bílá od společnosti s úžasnou pověstí Potent Hockey jednoduše můžete získat ještě dnes za akční cenu! Výhodně za cenu 199 Kč.