Potent Hockey Reakční míček, žlutá

Výborná pomůcka pro trénink postřehu. Reakční míček určený primárně pro trénink brankářů, ale který využívají také hráči. Díky svému... více informací »
Potent Hockey Reakční míček
Značka: Potent Hockey
149 Kč
DO OBCHODU >
Výborná pomůcka pro trénink postřehu. Reakční míček určený primárně pro trénink brankářů, ale který využívají také hráči. Díky svému...

Výborná pomůcka pro trénink postřehu. Reakční míček určený primárně pro trénink brankářů, ale který využívají také hráči. Díky svému tvaru mají míčky nepravidelný odskok, můžete tak s nimi velmi efektivně trénovat postřeh a reakci.

Reakční míčky patří v poslední době mezi velmi využívané pomůcky k tréninku postřehu a koordinace především u hokejových brankářů, ale i u dalších sportovců. Gumové balónky mají celkem 6 bodů/výstupků, které nepředvídatelně mění směr odrazu. Brankáři tak musí velmi rychle reagovat – spoléhat na rychlou reakci očí a rukou. S reakčním balónkem je možné trénovat ve dvojici, není to však podmínkou. Trénovat může také každý sám s odrazy o zem, nebo zeď. Za pár korun tak můžete mít perfektní tréninkovou pomůcku, se kterou si užijete hodně srandy. K dispozici jsou 7 cm balónky v různých barvách.

 

Tento oblíbený produkt Potent Hockey Reakční míček, žlutá naleznete právě zde tady a teď na našem webu v populární sekci hokejové doplňky. Vyhledejte si parádní produkty z této populární sekce z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený produkt Potent Hockey Reakční míček, žlutá pocházející od značky Potent Hockey pohodlně nakoupíte tady nyní za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 149 Kč.