Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Passer

Tento kvalitní produkt Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey jde získat jednoduše tady na stránkách v rubrice hokejové doplňky.... více informací »
Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Passer
Značka: Potent Hockey
1 599 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní produkt Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey jde získat jednoduše tady na stránkách v rubrice hokejové doplňky....

Tento kvalitní produkt Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey jde získat jednoduše tady na stránkách v rubrice hokejové doplňky. Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny!
Hokejový nahrávač One-Timer je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje trénovat nahrávku nebo střelbu kdekoliv mimo led.

Hokejový nahrávač One Timer se jednoduše připevní na jakoukoliv střeleckou desku WINNWELL Shooting Pad a je připraven k použití. Slouží pro trénink stickhandlingu, nahrávek, zpracování nahrávek a střelby z první. Jedná se o výbornou pomůcku pro všechny věkové kategorie. Nahrávač spolu se střeleckými deskami používají hobby hráči v domácích podmínkách, ale také profesionálové ve svých střelnicích.

  •  Jednoduchá instalace na podložku (WINNWELL Shooting Pad, Dryland plocha) pomocí dvou šroubů
  •  Super pomůcka pro individuální trénink
  •  Rozvíjí hokejové ruce a zdokonaluje přihrávku a příjem přihrávky

    One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl. 

Tento velmi oblíbený výrobek Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Passer od našeho předního výrobce Potent Hockey získáte momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Akční cena 1 599 Kč.