Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey Pass Aid

Tento kvalitní kousek Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey lze nakoupit zrovna tu na našich stránkách v sekci hokejové doplňky! Nyní... více informací »
Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey Pass Aid
Značka: Potent Hockey
2 699 Kč
DO OBCHODU >
Tento kvalitní kousek Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey lze nakoupit zrovna tu na našich stránkách v sekci hokejové doplňky! Nyní...

Tento kvalitní kousek Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey lze nakoupit zrovna tu na našich stránkách v sekci hokejové doplňky! Nyní můžete získat unikátní produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Hokejový nahrávač Pass Aid je určen pro zlepšení techniky přihrávky a střelbu z první. Rozvíjí měkké a rychlé ruce pro zpracování a rozehrávku. Puky se odráží do 3 stran, výborná pomůcka pro nácvik přihrávek a střel. Nahrávač lze použít jak mimo led, tak na ledě.

Jedna z nejefektivnějších tréninkových pomůcek, která Vám pomůže vylepšit nahrávku a střelbu z první. Hokejový nahrávač Pass Aid pomáhá zlepšit techniku přihrávky. Rozvíjí měkké a rychlé ruce pro zpracování a rozehrávku. Puky se odráží od všech 3 stran, neomezené možnosti cvičení. Skvělé pro cvičení „one-timers“ přihrávek a střel. Lze použít jak mimo led, tak na ledě.

  • Zdokonaluje přihrávku
  • Rozvíjí jemné a rychlé ruce pro kvalitní nahrávku a pro příjem nahrávky
  • Umožňuje střelbu z první
  • Puky se odráží ze tří stran, máte neomezené množství variant využití
  • Nahrávač lze využít jak na ledě, tak i mimo led (pro on-ice využití stačí použít odnímatelné hroty, které jsou součástí balení) 

 

Tento velmi oblíbený produkt Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey Pass Aid pocházející od značky Potent Hockey snadno pořídíte momentálně výhodně. Levně za cenu 2 699 Kč.