Potent Hockey Trojnožka Potent Hockey Pro Screen

Hokejová pomůcka, která skvěle nahradí stínícího hráče před brankou, což dopomáhá ke kvalitnímu tréninku střelby či brankáře. Brankářská... více informací »
Potent Hockey Trojnožka Potent Hockey Pro Screen
Značka: Potent Hockey
9 490 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová pomůcka, která skvěle nahradí stínícího hráče před brankou, což dopomáhá ke kvalitnímu tréninku střelby či brankáře. Brankářská...

Hokejová pomůcka, která skvěle nahradí stínícího hráče před brankou, což dopomáhá ke kvalitnímu tréninku střelby či brankáře.

Brankářská výstroj nejde zužovat do nekonečna, branky se také nezvětšují, proto si celý hokejový svět uvědomuje, že bez clony před brankou je stále obtížnější vstřelit branku. Proto je tu trojnožka Potent Hockey Pro Screen. Obránci se tak bezvadně naučít hledat mezery, které vedou k vsítění branky, aniž by na tréninku sestřelili své spoluhráče. Brankář se pak naučí najít prostor, kudy nejlépe na puk vidí a naučí se reagovat i na případnou změnu kotouče. Odolná konstrukce s polstrovanými válci vám vytvoří ten pravý chumel před brankou. Neocenitelná pomůcka pro trénink moderního hokeje!

Ve složené poloze má trojnožka 140cm a 23kg

Kvalitní a žádaný kus Potent Hockey Trojnožka Potent Hockey Pro Screen můžete najít přímo tu na webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky. Podívejte se na nové produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze!

Zajímavý produkt Potent Hockey Trojnožka Potent Hockey Pro Screen od dodavatele se skvělou pověstí Potent Hockey je dostupný bezpečně online levně! Cena od 9 490 Kč.