Ramena Bauer NSX Jr

Oblíbený a kvalitní produkt Ramena Bauer NSX Jr je k dostání bezstarostně tu na webu ve známé kategorii ramena. Nyní si můžete vybrat jiné kousky z... více informací »
Ramena Bauer NSX Jr
Značka: Bauer
979 Kč
DO OBCHODU >
Oblíbený a kvalitní produkt Ramena Bauer NSX Jr je k dostání bezstarostně tu na webu ve známé kategorii ramena. Nyní si můžete vybrat jiné kousky z...

Oblíbený a kvalitní produkt Ramena Bauer NSX Jr je k dostání bezstarostně tu na webu ve známé kategorii ramena. Nyní si můžete vybrat jiné kousky z této populární rubriky z pohodlí domova.
Juniorská vesta NSX je tou nejlepší volbou pro začínající hokejisty jejichž rodiče hledají komfortní vestu s dostatečnou ochranou za skvělou cenu. Klíčové prvky vesty NSX: nadstandartní ochrana hrudní kosti z tvrzeného plastu komfortní límec v oblasti krku nastavitelný chránič bicepsu (délka i obvod) přesně podle potřeb hráče výstelka odpuzující vlhkost Řada NSX je aktuálně jediným zástupcem segmentu „základní výstroje“ v nabídce Bauer a díky tomu vám můžeme nabídnout maximální možnou kvalitu a výkonnost za velmi příznivou cenu.

Levný kus Ramena Bauer NSX Jr od přední značky Bauer můžete nakoupit ještě dnes za akční cenu. Akční cena 979 Kč.