Ramena Bauer NSX Sr

Seniorská vesta NSX je tou nejlepší volbou pro hobby hráče hledající komfortní vestu s dostatečnou ochranou za skvělou cenu. Klíčové prvky vesty... více informací »
Ramena Bauer NSX Sr
Značka: Bauer
1 129 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská vesta NSX je tou nejlepší volbou pro hobby hráče hledající komfortní vestu s dostatečnou ochranou za skvělou cenu. Klíčové prvky vesty...

Seniorská vesta NSX je tou nejlepší volbou pro hobby hráče hledající komfortní vestu s dostatečnou ochranou za skvělou cenu. Klíčové prvky vesty NSX: nadstandartní ochrana hrudní kosti z tvrzeného plastu komfortní límec v oblasti krku nastavitelný chránič bicepsu (délka i obvod) přesně podle potřeb hráče výstelka odpuzující vlhkost Řada NSX je aktuálně jediným zástupcem segmentu výstroje pro hobby hráče v nabídce Bauer a díky tomu vám můžeme nabídnout maximální možnou kvalitu a výkonnost za velmi příznivou cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Ramena Bauer NSX Sr od společnosti s předním postavením na trhu Bauer jednoduše můžete získat právě zde za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 1 129 Kč.