Ramena Bauer Supreme 3S PRO Int

Chrániče ramen Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro... více informací »
Ramena Bauer Supreme 3S PRO Int
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Chrániče ramen Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro...

Chrániče ramen Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Tento model naši návrháři stvořili pro hokejisty, kteří chodí na led třikrát až čtyřikrát týdně. Podařilo se u něj zachovat stejnou výkonnostní úroveň jako v případě prémiové řady Supreme Ultrasonic a jde o skvělou volbu, pokud sháníte chrániče vysoké kvality za přijatelnou cenu. Ramena Supreme 3S PRO jsou stavěná tak, aby za jakékoliv situace podpořila váš výkon – samozřejmě při zachování ochrany horní poloviny těla. Díky technologii AMP chránič kopíruje ramenní kloub, což je záruka větší bezpečnosti i nevídaného pohodlí. Spolehněte se také na svobodnou pohyblivost do všech směrů. Do chráničů byl pro zvýšenou ochranu proti nárazům a sekání zabudovaný nový systém ochrany ADAPTIV Skin. Tyto chrániče ramen potěší i všechny, kteří rádi zůstávají v suchu. Jejich součástí je speciální vložka THERMO MAX+ proti pocení a zápachu. Zjistěte více, jak vybrat chrániče ramen, z našeho článku. Tento zlevněný produkt Ramena Bauer Supreme 3S PRO Int je k dispozici pohodlně tu na našich stránkách ve známé sekci ramena. Vyberte si vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Ramena Bauer Supreme 3S PRO Int od značky s dlouholetou tradicí Bauer naleznete tady ve výhodné akci! V akci od 4 099 Kč.