Ramena Bauer X Int

Chrániče ramen Bauer X pro kategorii intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Seniorské chrániče ramen Bauer X, které můžete pořídit ve... více informací »
Ramena Bauer X Int
Značka: Bauer
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Chrániče ramen Bauer X pro kategorii intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Seniorské chrániče ramen Bauer X, které můžete pořídit ve...

Chrániče ramen Bauer X pro kategorii intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Seniorské chrániče ramen Bauer X, které můžete pořídit ve třech velikostech. Byly navrženy pro hokejisty hrající na rekreační úrovni – a to tak, aby si je mohli přizpůsobit na míru svým potřebám. Designové provedení těchto ramen je v dané kategorii špičkou na trhu; už na první pohled působí naprosto exkluzivním dojmem. Návrháři u ramen Bauer X samozřejmě kladli důraz na maximální bezpečnost, ale udělali také maximum pro pohodlí hráče. Chrániče jsou vybavené extra měkkou pěnou Flexcell a střih rukávů je připravený na přirozené pohyby za jakékoliv situace na ledě. Díky dalšímu posunu v použitých technologiích tak mají i ramena z kategorie pro amatéry nádech profesionální výbavy. Nadchnou vás jak praktické výhody těchto ramen, tak jejich designové provedení. Ramena Bauer X jsou zároveň vybavena sublimovanou hydrofobní výstelkou, takže se spolehněte, že zůstanete po celou dobu zápasu nebo tréninku v suchu. Super produkt Ramena Bauer X Int získáte taky na stránkách v kategorii ramena. Vyberte si podobné kusy z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu!

Exkluzivní výrobek Ramena Bauer X Int od předního výrobce Bauer pohodlně dostanete právě za super peníze! V současnosti za 1 499 Kč.