Ramena Sher-Wood Code TMP 1 SR, Senior, M

Zajímavý výrobek Ramena Sher-Wood Code TMP 1 SR, Senior, M od dodavatele zboží Sher-Wood máte možnost najít momentálně na webu extra se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 3 390 Kč. EAN: 627934949702
Ramena Sher-Wood Code TMP 1 SR
Značka: Sher-Wood
3 390 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Ramena Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou vytvořeny pro elitní hráče, kteří se chtějí pohybovat bez omezení a perfektní ochranou.

Ramena Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou vytvořeny pro elitní hráče, kteří se chtějí pohybovat bez omezení a perfektní ochranou.

Klíčové vlastnosti :

  • Viconic Impact Protection – 3D tvarovaný, mimořádně pružný materiál určený pro opakované nárazy do hrudního koše. Jeho patentovaná struktura umožňuje vynikající proudění vzduchu a pohyb, aniž by byla obětována ochrana.
  • Customizable Impact Protection –  Přizpůsobitelné a odnímatelné součásti, které umožňují individuální přizpůsobení úrovně ochrany. Mezi přizpůsobitelné prvky patří břišní vycpávka, nastavitelná výška bicepsu, umístění ramenní krytky, nastavitelná/odnímatelná přidaná ochrana bicepsu, nastavitelná délka žebrového pásku a nastavitelný/odnímatelný žebrový segment.
  • Comfort Wrap –  Zvýšené pohodlí v oblasti podpaží, které minimalizuje tření, které může způsobovat nepohodlí.
  • COP-r29 – Antimikrobiální vložka, u které je vědecky prokázáno, že omezuje výskyt bakterií a mikrobů způsobujících zápach. Ve vláknech tkaniny jsou zabudovány měděné částice, které zůstávají účinné po celou dobu životnosti vložek, aby se zajistilo, že bakterie nezůstanou naživu.
  • E-Flow Foam – Zcela nová pružná pěna, která usnadňuje pohyblivost a podporuje proudění vzduchu.