Ramena Supreme Ultrasonic Int

Chrániče Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech... více informací »
Ramena Supreme Ultrasonic Int
Značka: Bauer
4 999 Kč
DO OBCHODU >
Chrániče Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech...

Chrániče Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jde o elitní model, který vám při zachování vysoké ochrany zajistí maximální pohyblivost do všech směrů. Protože tyto chrániče ramen patří k absolutní špičce na trhu, přijdou vhod hlavně výkonnostním hráčům na té nejvyšší úrovni. Ramenní chránič Supreme Ultrasonic hokejistům dává svobodu v zápalu boje: umožňuje jít do soubojů rychle, naplno a bez obav o zdraví. Tento model dělá výjimečným technologie AMP, díky níž chránič kopíruje pohyb ramenního kloubu bez jakéhokoliv omezení. Kam se hnete vy, tam půjde i chránič. Velkou předností je loketní chránič nezávislý na předloktí, dělený holenní chránič a dělená ochrana hýždí na kalhotách. O pohodlí a maximální bezpečí se mimochodem stará nový systém ADAPTIV Skin sternum, který se dokáže skvěle přizpůsobit tvaru těla. Model Supreme Ultrasonic má navíc zvýšenou ochranu proti nárazům a sekáním, takže se budete i po tvrdém střetu cítit jako v bavlnce. Příjemným detailem je vložka THERMO CORE mírnící pot a zápach, a to díky antimikrobiálnímu systému. Zjistěte více, jak vybrat chrániče ramen, z našeho článku. Tento akční produkt lze získat pohodlně tady a teď na našich stránkách v rubrice ramena. Nyní koupíte kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu.

Vysoce kvalitní výrobek Ramena Supreme Ultrasonic Int od značky Bauer pohodlně získáte na našich stránkách nyní v akci! Za bezkonkureční cenu 4 999 Kč.