Ramena Vapor 2X Jr

Juniorská ramena Vapor 2X jsou určeny pro výkonnostní hokejisty. Nabízejí skvělý výkon, ochranu a pohodlí. Skládají se z AEROLITE 2.0 chráničů s... více informací »
Ramena Vapor 2X Jr
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská ramena Vapor 2X jsou určeny pro výkonnostní hokejisty. Nabízejí skvělý výkon, ochranu a pohodlí. Skládají se z AEROLITE 2.0 chráničů s...

Juniorská ramena Vapor 2X jsou určeny pro výkonnostní hokejisty. Nabízejí skvělý výkon, ochranu a pohodlí. Skládají se z AEROLITE 2.0 chráničů s Curv® kompozitem a pěnou HYPERLITE. Navíc vesta z pěny HYPERLITE nabízí skvělou pohyblivost a ochranu celého těla. X-LITE SHIELD chránič hrudní kosti poskytuje skvělou ochranu před nárazy a neomezenou pohyblivost. Výstelka THERMO MAX PLUS byla navržena tak, aby hráče udržela v suchu a to díky vodoodpudivým a proti zápachovým vlastnostem. Seniorské velikosti najdete zde. Velmi prodávaný produkt najdete aktuálně tu na webu v kategorii ramena. Prozkoumejte akční výrobky z naší kategorie za výhodné peníze!

Tento kvalitní kousek Ramena Vapor 2X Jr od výrobce s dlouholetou historií Bauer je k získání momentálně trvale výhodně. Akční cena 2 399 Kč.