Ramena Vapor 2X PRO Sr

Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak pocítíte jak jsou lehké.... více informací »
Ramena Vapor 2X PRO Sr
Značka: Bauer
4 319 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak pocítíte jak jsou lehké....

Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak pocítíte jak jsou lehké. Jedná se o nejlehčí elitní ramena na trhu a to díky chráničům AEROLITE 2.0 z Curv® kompozitu a pěny HYPERLITE. COMFORT EDGE a SLEEVE FIT chrániče bicepsů kopírují hladce pohyb hráče a to i díky speciálně anatomicky upravenému tvaru. To ocení každý hráč během pohybu na ledu a oproti ostatním tak získá díky své větší pohyblivosti výhodu. Chrániče poskytují hráči skvělou ochranu díky X-LITE štítu, který chrání klíční kost a poskytuje maximální ochranu před všemi druhy nárazů, kterým je hráč vystaven během hry. Výstelka Thermocore Liner skvělé odvádí vlhkost a nedrží se na ni nepříjemný zápach potu. Juniorské velikosti najdete zde.
Tento neodolatelný produkt Ramena Vapor 2X PRO máte možnost sehnat nyní tu umístěný v sekci ramena. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu!

Výjimečný produkt Ramena Vapor 2X PRO Sr od značky Bauer pohodlně dostanete v naší internetové nabídce výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 319 Kč.