RenFrew Páska gripová Pro Style RenFrew, zelená, 9mx36mm

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m. Hokejová páska na... více informací »
RenFrew Páska gripová Pro Style RenFrew
Značka: RenFrew
89 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m. Hokejová páska na...

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m.

Hokejová páska na rukojeť Renfrew Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m. Renfrew – nejlepší hokejové pásky, které maximálně ochrání vaši hokejku, popřípadě udrží chrániče na správném místě. Díky špičkové kvalitě a výborným vlastnostem používá pásky Renfrew většina profesionálních týmů v Severní Americe.

Tento unikátní produkt RenFrew Páska gripová Pro Style RenFrew, zelená, 9mx36mm je k dispozici rovnou tu na stránkách zařazený v kategorii hokejové doplňky! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online!

Neodolatelný kus RenFrew Páska gripová Pro Style RenFrew, zelená, 9mx36mm od značky RenFrew lze koupit právě teď v naší nabídce v akci! Zrovna nyní za cenu 89 Kč.