RenFrew Páska gripová RenFrew, svítivě zelená, 5mx36mm

Hokejová páska na rukojeť Renfrew. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 5m. Hokejová páska na rukojeť... více informací »
RenFrew Páska gripová RenFrew
Značka: RenFrew
89 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová páska na rukojeť Renfrew. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 5m. Hokejová páska na rukojeť...

Hokejová páska na rukojeť Renfrew. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 5m.

Hokejová páska na rukojeť Renfrew. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 5m. Renfrew – nejlepší hokejové pásky, které maximálně ochrání vaši hokejku, popřípadě udrží chrániče na správném místě. Díky špičkové kvalitě a výborným vlastnostem používá pásky Renfrew většina profesionálních týmů v Severní Americe.

Velmi prodávaný produkt RenFrew Páska gripová RenFrew, svítivě zelená, je k sehnání právě tady u nás v oblíbené sekci hokejové doplňky. Získejte ještě ostatní zboží z této oblíbené kategorie za výhodné peníze.

Žádaný produkt RenFrew Páska gripová RenFrew, svítivě zelená, 5mx36mm od dodavatele zboží RenFrew snadno získáte online výhodně. Aktuálně za super cenu 89 Kč.