RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx36mm

Tento skvělý kus RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx36mm lze sehnat bezprostředně tu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Nyní koupíte... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Black
Značka: RenFrew
149 Kč
DO OBCHODU >
Tento skvělý kus RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx36mm lze sehnat bezprostředně tu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Nyní koupíte...

Tento skvělý kus RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx36mm lze sehnat bezprostředně tu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Nyní koupíte oblíbené produkty z naší kategorie za super ceny!
Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry13mm x 36mm.

Černá hokejová páska s návinem 36 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Oblíbený a kvalitní kus RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx36mm od odblíbeného výrobce RenFrew lze nakoupit právě teď u nás za výhodné peníze! Nyní získáte od 149 Kč.