RenFrew Páska RenFrew Fights Cancer, fialová, 25mx24mm

Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou, omotá si hokejku... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Fights Cancer
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU >
Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou, omotá si hokejku...

Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou, omotá si hokejku bledě růžovou páskou. Tu nyní můžeš zakoupit i u nás.

Hokejová páska s bledě růžovou barvou pro podporu lidí, kteří trpí rakovinou. Návin 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Tento akční a ve slevě produkt RenFrew Páska RenFrew Fights lze nakoupit bezstarostně tady u nás zařazený v rubrice hokejové doplňky. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu!

Výjimečný kus RenFrew Páska RenFrew Fights Cancer, fialová, 25mx24mm od spolehlivé značky RenFrew pohodlně dostanete u nás teď za parádní cenu! Ve skvělé akci za 169 Kč.