RenFrew Páska RenFrew NHL, Buffalo Sabres, 18mx24mm

Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního... více informací »
RenFrew Páska RenFrew NHL
Značka: RenFrew
189 Kč
DO OBCHODU >
Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního...

Klasická páska na hokejku s NHL motivem.

Klasická páska na hokejku s NHL motivem. Páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 18m.  Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

 


Unikátní a oblíbený kousek RenFrew Páska RenFrew NHL, Buffalo Sabres, je k sehnání pohodlně tady u nás v populární rubrice hokejové doplňky. Podívejte se na podobné kusy z naší kategorie za rozumné peníze.

Tento oblíbený výrobek RenFrew Páska RenFrew NHL, Buffalo Sabres, 18mx24mm od výrobce se zárukou kvality RenFrew lze koupit právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Výhodně teď u nás za 189 Kč.