RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU >
Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew...

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame.

Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Ve slevě tento výrobek pořídíte rovněž tady na našem webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky! Nyní najdete parádní produkty z této kategorie ve výprodejové akci.

Tento žádaný výrobek RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm od dodavatele s dlouholetou historií RenFrew jde nakoupit ještě dnes se slevou! Výhodně za skvělou cenu 169 Kč.