RenFrew Páska RenFrew White, bílá, 25mx36mm

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou... více informací »
RenFrew Páska RenFrew White
Značka: RenFrew
149 Kč
DO OBCHODU >
Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou...

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew,
kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 50m.

Bílá hokejová páska s návinem 50 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou dobrou investicí, která se 100% vyplatí. 

 

Diskontní výrobek RenFrew Páska RenFrew White, bílá, 25mx36mm můžete sehnat snadno tu na webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky! Nyní získáte parádní kousky z této známé sekce na pár kliknutí.

Tento zlevněný produkt RenFrew Páska RenFrew White, bílá, 25mx36mm od této skvělé značky RenFrew máte možnost sehnat momentálně na webu za výprodejovou cenu! Ceny od 149 Kč.