RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip, bílá

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí. Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými... více informací »
RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip
Značka: RocketGrip
399 Kč
DO OBCHODU >
Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí. Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými...

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí.

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí.

Koncovka RocketGrip představuje nový rozměr omotání vrchní části hole jak pro hráče, tak pro brankáře! Koncovka je příjemná na dotekskvěle přenese cit mezi hráčem a hokejkou, a zároveň v rukavici neklouže. Díky svému zpracování je šetrná k rukavicím.

Dost tak bylo prodřeným a olepeným dlaním z obyčejných pásek a omotávek.

Instalace koncovky RocketGrip je velmi jednoduchá. Stačí si z přiložených kroužků a pásek nastavit výstupky dle požadavků uživatele a následně natáhnout pásku na vrchní část hole. Z vlastních zkušeností doporučujeme provést zahřátí spíše horkovzdušnou pistolí (výrobce uvádí i možnost zalití horkou vodou) a zároveň nechat na konci mírný přesah, aby koncovka na hokejce dobře držela.


Tento nejprodávanější produkt je k sehnání v pohodě tu na stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny!

Tento akční a ve slevě produkt RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip, bílá od této skvělé značky RocketGrip pořídíte na našich stránkách za super peníze. Akční ceny od 399 Kč.