Rukavice Bauer X Int

Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím... více informací »
Rukavice Bauer X Int
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím...

Rukavice Bauer X pro kategorii intermediate, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím rekreačně ve volném čase, přesto na tomto modelu najdete prvky profesionální výstroje. Za skvělou cenu od nich očekávejte několik technologických zlepšováků, které byste jinak v této výkonnostní kategorii sháněli jen těžko. Rukavice Bauer X se vyznačují zúženým a elegantním střihem a také propracovaným designem. O vaše mimořádné pohodlí se postará sublimovaná podšívka a také maximálně měkká dlaň TAKTILE, kterou najdete třeba u modelu Vapor X2.9. Z praktických výhod vás kromě nadstandardního pohodlí nadchne i skvělé propojení rukavice s hokejkou – může se totiž pochlubit dvoudílným palcem Flex Thumb, který držení a ovládání hole posouvá na novou úroveň. Tento model si na první pohled zamilujete, pokud se rádi necháte unést nadčasovým provedením výstroje. Kromě výjimečného střihu a designu vývojáři rukavicím dali i vylepšené barvy, takže hned na prvním tréninku před spoluhráči zazáříte. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.
Velmi prodávaný produkt Rukavice Bauer X Int získáte bezstarostně tady na našem webu zařazený v rubrice rukavice. Nyní získáte parádní výrobky z této populární sekce za super cenu.

Hodně oblíbený produkt Rukavice Bauer X Int od značky se skvělou pověstí Bauer jednoduše získáte právě nyní trvale výhodně! Nyní nakoupíte za 1 799 Kč.